info@webtor.ir | 21-88834498

فروش و نصب SSL برای وردپرس – گواهینامه ssl برای وبسایت

نصب کردن گواهی اس اس ال به معنای اهمیت دادن به امنیت سایت است، به وسیله اس اس ال تمامی تبادلات رمزنگاری شده انجام میشه و این یعنی ایمن بودن اطلاعات ارسالی کاربران. امروزه رسیدن به موفقیت یک سایت بدون اس اس ال تقریبا غیر ممکن است زیرا سایت هایی که به امنیت کاربران اهمیت نمیدهند در موتورهای جستجو اعتباری ندارند.

ویدیوی آموزشی اهمیت اس اس ال در سئو رو میتوانید اینجا مشاهده کنید.

خدمات فروش و نصب ssl

چرا داشتن ssl در سایت شما برای گوگل اهمیت زیادی دارد؟

قبل از این آپدیت گوگل کروم اگر سایتی از پروتوکل امن https استفاده میکرد یک آیکون سبز در نوار آدرس نمایش داده میشد که نشانه ای از امن بودن سایت بود، ولی در آپدیت آخر کروم این روال برعکس شده، یعنی وقتی که سایتی فاقد SSL باشد با پیغام قرمز رنگ و آیکون Not Secure مواجه میشود، این نوع نمایش و فرآیتد نشانه اینه که مرورگرهای بزرگی مثل کروم مدیران سایتها را تشویق میکنند که حتما از HTTPS استفاده کنند. اما این اس اس ال چه مزایایی دارد؟ چندتا از مهمترین ها رو باهم بررسی میکنیم، البته در این ویدیویی به مزایا و اهمیت اس اس ال پرداختیم که شما عزیزان میتوانید با کلیک اینجا آن را مشاهده کنید.

  1. سرعت بالاتر نسبت به HTTP
  2. افزایش سئو وبسایت و رتبه بندی
  3. امنیت بیشتر
  4. ارجاع ساده‌تر داده‌ها
  5. افزایش اعتماد کاربران

پورسه خرید و نصب چگونه است؟

بعد از انجام خرید ما با شما تماس میگیریم برای دریافت دسترسی های دقیق هاست و بعد از اینکه شما اطلاعات مورد نیاز رو به ما دادید در کمتر از 48ساعت کار به اتمام خواهد رسید و تکمیل میشود.