0912-2770980
راه های ارتباطی

درباره شرکت ما

توضیحی درباره وبطور

هدف اصلی ما ارائه خدمات با کیفیت به کسب و کارها و شرکت هاست.

وبطور فعالیتش رو در اوایل سال 95 شروع کرد، در ابتدا خدمات چاپ و هدایای تبلیغاتی تنها خدمات ما بود، با گذشت زمان و اضافه شدن افراد جدید به تیم خدماتی مثل طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، سئو سایت و … رو اضافه کردیم.

در تلاشیم که بتوانیم تمامی خدمات لازم برای یک کسب و کار رو محیا کنیم، منظور از تمامی یعنی ابتدایی ترین مسائل مانند کارت ویزیت و ست اداری تا تولید محتوا و فرآیند فروش و…

در واقع  در تلاشیم یک مسیر پر پیچ و نامشخص رو روشن تر و هموارتر کنیم برای کارآفرینان عزیز

ارائه خدمات گوناگون در کشورمان پیچیدگی های خودش هم دارد برای همین ما به صورت آهسته و پیوسته خدمات جدید رو اضافه میکنیم تا خیالمان از کیفیت بالا و توانایی اجرای آن به بهترین شکل راحت باشد.

افراد حاضر در وبطور تجربه بسیار بالایی در زمینه کاری خودشان دارند و تا اینجای کار توانسته ایم رضایت بالای 90% از مشتریان رو جلب کنیم و این برای ما افتخار بوده، امیدواریم که همواره خدمات با کیفیتی را به مردم این سرزمین ارائه دهیم.

هدف اصلی ما شروع یک رابطه کاری است ممنون از اعتماد همه شما عزیزان به ما

پشتیبانی حرفه ای
در تمامی طول هفته به صورت 24 ساعته کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز خواهند بود
تیم متخصص
تمامی افراد مشغول در هر زمینه از تجربه و توان بالایی برخورداد هستند و دانش روز کارشناسان ما مسیر هموارتری برای شما خواهد ساخت
سریع و مطمئن
در سریعترین زمان به بهترین شکل ممکن، سرعت عمل بالا به گونه ای که باعث افت در کیفیت نشه همیشه چالش ما بوده و خواهد بود

هدف ما

اصلی ترین هدف هر بیزینس درآمدزایی هست درسته؟ ما بیشتر از درآمد به شروع رابطه کاری با شما عزیزان و کارآفرینان کشور عزیزمان فکر میکنیم، برای همین تلاش زیادی میکنیم تا قیمت و کیفیت محصولات و خدمات وبطور بی رقیب باشد که تجربه خیلی خوبی از همکاری برای شما بسازیم...! پس هدف اصلی ما شروع همکاری و رضایت شماست.

افتخار همکاری با

شروع هر قرارداد یعنی شروع تعهدی بزرگ، افراد و شرکت ها زیادی تا به امروز مارو انتخاب کردند چون همیشه سعی در آن داریم بهترین راهکارهای موجود در زیرساخت ها و فرآیند فروش رو ارائه بدیم. بررسی و استراتژی چینی شاید نقطه قوت وبطور بوده و هست.