• تهران، میدان هفتم تیر، خیابان مشاهیر
  • 0912-2770980
وبطور
شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید
کانتر استرایک CSGO
CSGO
چی داریم برای

کانتر استرایک CSGO

سرورهای csgo برای ایرانیان
خرید انواع سرورهای csgo
خرید ادمینی یا VIP برای csgo

ما زیادیم ولی به هم وصل نیستم.

 

در حال حاضر، جهان گیمینگ تحت تأثیر فراوانی قرار گرفته است و ایران هم به عنوان یکی از کشورهایی که جامعه گیمینگ پررنگی دارد، در این عرصه حضور قابل توجهی دارد. اما به غیر از برخی اتفاقات تصادفی، نادرست است که بگوییم که جامعه گیمینگ ایرانی به شکل مناسبی به هم وصل است.

 

از آنجا که خیلی زیاد، باحال، خلاق، با انگیزه هستیم، نیازمند یک فضایی هستیم که همدیگر را پیدا کنیم و یک جامعه متحد و قوی بسازیم. بنابراین، هدف این سایت جمع آوری و اتصال گیمرهای ایرانی است.

 

امروزه، گیمینگ به عنوان یک فرهنگ عمومی شناخته می‌شود و تعداد عظیمی از افراد، بدون تفاوت جنسیت، سن، و تمایلات فرهنگی، به بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند هستند. گیمینگ فرصتی برای ارتباطات بین فرهنگی است و می‌تواند جامعه‌ای را با مشارکت فردی متنوعی تشکیل دهد. این فرهنگ بازی، ما را قادر می‌سازد تا به اشتراک گذاری تجربیاتمان در بازی‌ها، بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مرتبط و بالاخره، ایجاد دوستی و همبستگی بین ما بپردازیم، کسی چه میداند شاید همین ارتباطات، فردا و در آینده منجر به پیشرفت های چشم گیر کشور عزیزمان در حتی حوزه های دیگر هم شد…

 

از طریق این سایت، قصد داریم فضایی ایجاد کنیم که گیمرهای ایرانی بتوانند به راحتی به یکدیگر دسترسی پیدا کنند. این فضا، جایی خواهد بود که می‌توانیم در مورد بازی‌های مورد علاقه‌مان بحث کنیم، نکات و تکنیک‌های بازی را به اشتراک بگذاریم و با هم به عنوان یک جامعه قدرتمند و همگانی، در رقابت‌ها و رویدادهای گیمینگ شرکت کنیم.

 

علاوه بر این، سعی خواهیم کرد تا منابع و مطالب آموزشی مرتبط با دنیای گیمینگ را در اختیار گیمرها قرار دهیم. می‌توانیم مقالاتی درباره‌ی تاریخچه بازی‌ها، راهنمایی‌ها و راهکارها، نقد و بررسی بازی‌های مختلف و حتی مصاحبه‌هایی با گیمرها و صنعتگران گیمینگ ایرانی را در سایت ارائه دهیم، البته به همین ها ختم نخواهد شد…

 

با ایجاد این فضا، امیدواریم که گیمرهای ایرانی بتوانند از این تجربه مفید بهره‌برده و در محیطی پراز انگیزه و همبستگی، به ارتقای توانمندی‌های خود بپردازند و به ارتقای فرهنگ گیمینگ در ایران کمک کنند و چه بسا ما به خیلی حوزه های دیگر هم شاید بتوانیم کمک کنیم..

 

بنابراین، اگر شما هم یک گیمر ایرانی هستید و دوست دارید که به یک جامعه متحد از گیمرهای هموطن خود بپیوندید، به شما دعوت می‌کنیم که به این سایت ملحق شوید و با ما در این ماجراجویی گیمینگ شرکت کنید. ما منتظر شما هستیم!