اینستا مگنت چیست؟!

در این سیستم با فعالیت روی پیج شما و ارسال همزمان فالوور های ایرانی جذب مخاطبان به سمت پیج شما با سرعت بالا تری صورت میپذیرد جواب دهی در این سیستم تا حدود زیادی بستگی به فعالیت شما روی پیج و پستهای جذابی که قرار میدهید دارد.در این روش تیم گلد فالوور با شناسایی هشتگ ها و صفحات مربوط به موضوع صفحه شما مخاطبین فعال و هدفمند را با کمک سیستم های تبلیغاتی هوشمند جذب می‌کند.

فالوور اینستاگرام، با کیفیت و ارزان

آیا فالوور ها واقعی هستند؟ بله، فالوور ها واقعی هستند. فالوور واقعی به این معنی که اکانت ها همگی توسط انسان ساخته شده و با شماره تلفن در اینستاگرام وریفای یا تایید شده‌اند و بوسیله روبات ساخته نشدند.

لایک اینستاگرام فوری ، با کیفیت و ارزان

با توجه به الگورتیم های جدید اینستاگرام اگر پست در ساعات اولیه با در نظر گرفتن تعداد فالوورهای همان پیج تعداد زیادی لایک گرفته باشد نشان از محبوبیت و جذابیت آن خواهد بود و قطعا بجز اینکه پست را در تایم لاین فالوورهای آن پیج به نمایش میگذارد در قسمت اکسپلورر نیز پست شما را به کاربران بسیاری نمایش خواهد داد که میتواند به افزایش فالوور بیشتر کمک کند.

بازدید اینستاگرام ، با کیفیت و ماندگار

در سال 2018 تغیرات بسیار زیادی در اینستاگرام ایجاد شد که یکی از آنها بها دادن بیشتر به پستهای ویدئویی بود این سیاست جدید اینستاگرام از این جهت اعمال شد که پستهای ویدئویی بسیار سرگرم کننده هستند و مخاطب را بیشتر جذب میکنند. به واسطه همین تغییرات زمانی که شما بخش اکسپلورر اینستاگرام را باز میکنید تعداد پستهای ویدئویی چندین برابر پستهای عکسی هستند و نتیجتا اگر قصد دارید موفق بشوید برای افزایش فالوور بیشتر حتما از پستهای ویدئویی بهره ببرید. فراموش نکنید که یک کاور جذاب برای ویدئو بسیار مهم است و نقش بسیاری در بیشتر دیده شدن ویدئو دارد.
بازدید (ویو) برای پست
بازدید (ویو) برای پست

تحویل با سرعت زیاد / شروع کمی با تاخیر / بدون نیاز به پسورد / ضمانت برگشت وجه

خرید بازدید
بازدید (ویو) برای استوری
بازدید (ویو) برای استوری

تحویل با سرعت زیاد / شروع کمی با تاخیر / بدون نیاز به پسورد / ضمانت برگشت وجه

خرید بازدید