0912-2770980
راه های ارتباطی

خدمات سئو سایت

سئو سایت
میدونی گوگل تو بازدید و فروشت چه تاثیری میزاره؟

شاید ندونید سئو چیه، اینجا خیلی ساده بهتون میگم سئو چیکار می کنه، سئو یعنی بهینه سازی سایت شما برای موتورها جستجو و این امکان رو فراهم میکنه که وقتی مخاطب توی گوگل محصول یا خدمات شما رو سرچ میکنه سایت شمارو نشون بده حالا هرچی سئو قویتر رتبه شما بالاتر، هر رتبه بالاتر توی صفحه اول گوگل تاثیر 50 تا 80 درصدی در نرخ بازدید و فروش شما خواهد داشت.

شما میلیاردی هم تبلیغات کنید بازهم فیدبک طولانی مدت سئو که رایگان هم هست برای شما مطلوب تر خواهد بود.

سئو یعنی انقلابی در بازید و فروش هر سایت

83
%
ترافیک سایت
48
%
فروش
17
%
مشتری وفادار
50
%
تاثیر در روابط
آنالیز رقبا
ما در وبطور با تکیه بر دانش روز خود و ابزارهایی که در اختیارمان هست رقبای شما رو آنالیز خواهیم کرد، نکات مثبت و منفی، نقاط ضعف و قدرت آنها رو شناسایی خواهیم کرد و این اطلاعات به ما در جهت رشد و پیشرفت شما کمک خواهد کرد.
بهینه سازی مطالب
اصلی ترین و تاثرگذارترین بخش سئو، محتوای سایت شماست، ما تمامی مطالب درج شده در سایت شما رو برای کسب رتبه بهتر بهینه می کنیم و همچنین آموزش هایی در اختیارتان قرار می دهیم که بتوانید محتوای خوب و بهینه تولید کنید.
کدها و لینک سازی
استانداردسازی کلی سایت از لحاظ بصری و کدها، بهینه سازی کاربر پسندی سایت و یا حتی تغییر UI کلی سایت، و ساخت لینک های داخلی و خارجی، ساخت یک پلان استراتژی، مباحث به صورت کلی گفته شده و هرکدام به فاکتورهای زیادی بسته است.

شروع و آنالیز رقبا

بعد از اینکه تصمیم گرفتید به صورت حرفه ای در دنیای انترنت حاضر شوید و فعالیت کنید با ما تماس بگیرید ما نیازها و وبسایت شما و همچنین رقبا و بازار کار شما رو بررسی خواهیم کرد و پس از پایان بررسی طرح کلی روند اجرای سئو روی وبسایت شما و همچنین زمان و هزینه های آن را به شما ارائه خواهیم داد و پس از توافق نسبت به عقد قرارداد اقدام خواهیم کرد. پیچیدگی های راه رو به ما بسپارید و فقط گزارش کار بگیرید.

با ما تماس بگیرید

میتوانید از طریق فرم روبرو اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم

هر آنچه فکر میکنید که به ما در تحلیل و بررسی سایت شما و چشم انداز کاریتان کمک خواهد کرد را در جزئیات برای ما بنویسید تا با یک پیش زمینه بهتر با شما تماس بگیریم.

ارسال پیام موفق بود