info@webtor.ir | 21-88834498

سئو وبسایت

سئو چیست؟

قبل از هرچیز باید شما را کمی با مفهوم کلی سئو آشنا کنیم، به بیان ساده سئو یک سری قواعد و اصول خاص هست که شما باید آنها را در طراحی و تولید محتوای خود رعایت کنید تا یک محتوای موثر داشته باشید، و این امر باعث خواهد شد بیشتر مورد توجه موتورهای جستجو قرار بگیرید. و بد نیست بدانید عمده مخاطب های سایت های بزرگ (عمده منظورم درصد بالای 70 یا 80 است) از سوی موتورهای جستجو جذب می شوند.

انواع سئو

جدا از مبحث کلاه سفید و مشکی سئو به دو بخش OnSite و OffSite تقسیم می شود.

آن سایت : این بخش به عهده برنامه نویس سایت شما هستش، باید تمامی اصول و استانداردهای گوگل را در کدنویسی خود رعایت کنند و همچنین باید UI سایت و ظاهر سایت باید به گونه باشد که هم کاربری آن ساده و راحت باشد هم به چشم مخاطب بیاید، در این نوع سئو که در واقع مرحله اول شروع کارتون هست از اهمیت هاست و دامین خود غافل نشوید چون تاثیر بسیار زیادی در جستجو و نمایش نتایج کلمات کلیدی دارد.

آف سایت : مرحله دوم سئو Offsite هستش که بعد از پیاده سازی مرحله اول نوبت به این مرحله میرسد، این مرحله از سئو با توجه به آپدیت هایی که هر چند وقت یکبار گوگل در روبات های خود اعمال می کند کمی پیچیده هستش و رعایت اصول و استانداردهای آن کمی مشکل است، سئو آف سایت بهینه سازی بخش های زیادی رو شامل می شود، ار ایجاد بک لینک ها، تا بهینه سازی مطالب و محتوای سایت شما و….

شروع همکاری و هزینه های سئو

اگر شما بخواهید سئوی سایت خود را برون سپاری کنید، دو راه و انتخاب دارید:

یک – سپردن سایت به یک فریلنسر

دو – سپردن سایت به یک شرکت

حال سوال اینجاست که این دو چقدر باهم متفاوت هستند و کدام یک از این دو برای شما گزینه بهتری محسوب می شود.

در کشور ما فریلنسرهای زیادی هستند که کارشان بسیار قوی هست و می توان گفت به تنهایی توان بهینه سازی و قدرتمند ساختن یک وبسایت رو دارند ولی به همین میزان هم هستند کسانی که از شما هزینه های زیادی رو برای شروع، تبلیغات می گیرند و شما به نتیجه نزدیک به دلخواه هم نمی رسید.

قیمت را کنار بگذاریم حسن شرکت های حرفه ای در این تخصص وجود کارشناسان متعدد و آشنایی بیشتر با استانداردهای روز است و این امر می توند زمان بازدهی سایت شما رو تسریع بخشد.

اصلی ترین مشکل برای همه هزینه سازی شرکت ها هست  و آنها تحت هزاران عنوان از شما پول می گیرند، ما برای شما کمترین قیمت رو برآورد می کنیم و بعد از عقد قرارداد هزینه جدا و اضافی برای هیچ چیز از شما دریافت نخواهیم کرد و هرکاری باعث افزایش قدرت و بهینه سازی وبسایت شما باشد رو باید انجام بدهیم و جزو وظایف ما هستش.

خدمات ما

بهینه سازی سرعت سایت

بهینه سازی کدها و تگ های html

سلامت کلی سایت: Sitemaps,Robots و Redirects و…

پیاده سازی نشانه گذاری استاندارد

طراحی و کدنویسی نسخه AMP

بهینه سازی یا پیاده سازی نسخه موبایل

شناسایی و آنالیز کلمات کلیدی ارزشمند

تدوین ساختار محتوایی سایت و صفحات هدف

برنامه زمانی و استانداردهای تهیه شده

تهیه محتوای مستمر متناسب با استانداردهای سئو

مدیریت عنوان و توضیحات مناسب برای سئو

تدوین استراتژی لینک سازی داخلی سایت

بررسی وضعیت فعلی سایت و آنالیز رقبا

تدوین برنامه و استراتژی لینک سازی دستی و فعالیت در شبکه های اجتماعی

تدوین برنامه خرید ریپورتاژ آگهی بر اساس بودجه و نیاز

تدوین برنامه خرید بک لینک براساس بودجه و نیاز

حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل

هرگونه سوال، مشاوره داشته باشید در خدمتیم ツ