info@webtor.ir | 21-88834498

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

اگر فرصت بروز رسانی شبکه های اجتماعی خود را ندارید، ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.

ما با برخورداری از یک تیم تولید محتوای حرفه ای آمادگی این رو داریم که به صورت مداوم صفحات شما را به روز رسانی کنیم و مطمئن خواهیم شد که شبکه های اجتماعی شما از بالاترین کیفیت برخورداد است.

img

حتما شما هم جزو افرادی هستید که با نگاه اول یک تبلیغ رو باور نمی کنید، ولی اگر دوستان یا آشنایانتان همان محصول رو به شما معرفی کنند به احتمال خیلی زیاد آن را تهیه و استفاده خواهید کرد، از همینجا می توان به قدرت بازاریابی دهان به دهان پی ببریم. همین بازاریابی فوق موثر در شبکه های اجتماعی به شکل پیچیده تری جریان دارد.

بخواهیم براتون ساده تر توضیح بدیم شبکه های اجتماعی به طور کلی سرویس های مبتنی بر وب هستند که اشخاص در آن قادر خواهند بود علایق، عقاید، نظرات و یا هرچیز دیگری را با مردم سراسر دنیا به اشتراک بگذارند. حال شما تصور کنید حضور موفق در این دنیای بزرگ می تواند چه تاثیر مثبتی در کسب و کار شما اعمال کند.

شبکه های اجتماعی زیادی مانند فیسبوک، لینکداین، توییتر و .. در دنیا وجود دارد ولی در کشور ما بیشترین کارآیی و عضو را اینستاگرام و بعد تلگرام دارد.

اینستاگرام با بیشتر از 500 میلیون کاربر فعال در حال حاضر یکی از 5 اپلیکیشن برتر دنیاست، انجام چندین پروژه موفق و برندسازی های گوناگون در اینستاگرام نشان دهنده ظرفیت بسیار بالای آن است پس همه چیز به خودتان بستگی دارد.

تبلیغات در شبکه های مجازی

مطالعه برند
مطالعه برند
برای بازاریابی محتوای موفق اولین گام شناخت خود و تصویری که می خواهید در ذهن مخاطب داشته باشید است. گام دوم باید بدانید برای چه کسی چه محتوایی تولید کنید.
استراتژی مناسب
استراتژی مناسب
بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی است و انتخاب استراتژی مناسب در آن نقش بسزایی دارد، تدوین این مسیر شاید زمانبر باشد ولی اثربخشی بالا و چشمگیری را دارد.
img
تولید محتوا
تولید محتوا
اگر استراتژی قوی و محکمی را بچینید ولی توانایی پیاده سازی آن را نداشته باشید عملا کار شما بی فایده بوده است و از همین رو ابزار تولید محتوا نقش کلیدی ای را خواهد داشت.
ارزیابی محتوا
ارزیابی محتوا
در ارزیابی محتوا با تعداد زیادی معیار مواجه هستید و تشخیص معیار مناسب سخت است، اگر نمی دانید معیار کاربردی کدام است و چگونه محاسبه می شوند ما کمکتان می کنیم.
خوشحال میشم بیشتر باهم آشنا شیم..
    • ترجیحا نام و نام خانوادگی