info@webtor.ir | 21-88834498

سئو چیست ، سئو (seo) برگفته از کلمه Search Engine Optimization میباشد که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که شامل تکنیک های فنی و خلاقیت شما هست که باعث رشد سایتتون در موتورهای جستجو می شود.

قرار گرفتن سایت شما در رتبه های اول موتورهای جستجو دستآوردی بسیار ارزشمند است، در واقع میتوان گفت بهترین تبلیغ در بهترین فضای تبلیغاتی جهان، این فرآیند باعث می شود که شما به صورت دائم و طبیعی جذب بازدید و کاربر کنید.

الگوریتم رتبه بندی گوگل بیش از 200 معیار برای رتبه بندی سایت دارد و مهندسین سئو باید مهم ترین این معیارها را برای موفقیت در سئو پیاده سازی کنند.

این دوره آموزش توسط وبطور (آموزش، افزونه و قالب وردپرس) آماده و ارائه شده است.

هدف سئو سایت چیست و چرا سئو خیلی مهم است ؟

هدف از سئو رسیدن به رتبه های بالا در کلمات کلیدی تعیین شده هست، موتورهای جستجو مانند گوگل همواره در تلاشند که بهرین نتایج رو به کاربران نشان دهند و ما همیشه باید با تولید محتوای مناسب و استاندارد و همچنین پیاده سازی معیارهای مهم رابطه خوبی رو بین این موتورهای جستجو و سایتمان ایجاد کنیم. هر سایت در هر زمینه و حیطه کاری نیاز بالایی به سئو دارد و در واقع باید خدمت شما عرض کنم که هیچ چیزی بعد از راه اندازی سایت به اندازه سئو مهم و تاثیرگذار نیست.

ما نیاز به یک سایت استاندارد از نظر تکنیکی داریم که امروزه اکثر ما قالب وردپرس رو از پیش طراحی شده تهیه میکنیم که معمولا قالب های حتی متوسط هم استانداردهای پایه را در نظر میگیرند، پس نیاز اصلی ما تولید محتوای اصولی و قوی هست که ما در دوره سئو وردپرس کامل و دقیق به این مباحث پرداخته ایم.

مزایای سئوی مناسب و قوی

  • در بازید سایتتان تاثیر بسیار زیادی دارد
  • برندیگ
  • افزایش ترافیک سایت
  • افزایش فروش
  • بهترین ایزار تبلیغات رایگان در جهان

در این دوره ما سعی کردیم نکات ابتدایی و پایه سئو همچنین انواع روش سئو مانند سئو کلاه سفید ، سئو کلاه سیاه رو توضیح بدیم، دوره سئوی وردپرس هیچ ربطی به قالب سایت شما ندارد و قابل بهره گیری برای تمامی سایت های تولید شده با وردپرس می باشد.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما مجاز به استفاده از کد های HTML می باشید.: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>