info@webtor.ir | 21-88834498

سئو وردپرس

شاید شما هم جزو افرادی باشید که وبسایت و کسب و کار خود را روی وردپرس پیاده سازی کرده باشید، حضور در صفحه اول گوگل اصلی ترین هدف کسب و کارهای اینترنتی هست و این امر باعث افزایش حداقل 60% تا 80% فروش شما خواهد شد.
امروزه اینترنت به بستری برای مردم جهان تبدیل شده تا بتوانند انواع نیازهایشان جستجو و مرتفع نمایند، از جمله این نیاز ها می توان به بدست آوردن فایلی خاص و یا آموزشی، خواندن در مورد موضوعی خاص، خرید لوازم و هرچه نیاز دارند و… اشاره کرد.

همه ما می دانیم که موتورهای جستجو در رسیدن کاربران به خواسته هایشان نقش بسیار بسیار مهمی دارند و بد نیست بدانید طبق آمار بدست آمده 80 درصد مردم نیازهای خود را با استفاده از همین موتورهای جستجو مرتفع می نمایند، با توجه و استناد به آمار موجود برای افزایش بازدید و یا فروش سایتمان راه و چاره ای به جز سئو وجود ندارد.

مطمئنا با انجام فرآیند و عملیات های مختلف و مرتبط به وبسایت شما می توان رتبه وبسایت شما رو در موتورهای جستجو بهبود بخشید تا درآمد سطح بالاتری را تجربه کنید.

با توجه به حیطه کاری شما و رقبای شما ممکن است سئو وبسایتتان یک پروژه طولانی و سخت باشد ولی دلسرد نباید بشید و این فعالیت ها رو به صورت مداوم انجام دهید، با درنظر گرفتن یک استراتژی قوی مطمئنا تاثیرات خوبی را خواهید تجربه کرد.

گوگل اولین و قویترین موتور جستجوی دنیا هستش و همواره در تلاش هست که نتایجی که به کاربر نشان میده بهترین و کارآمدترین باشید و همین امر باعض شده در طول یکسال 600بار الگوریتم بات های خود را تغییر دهد، همین مسئله نیاز به فرد یا تیمی دارد که دانش بروزی در این زمینه داشته باشند تا بتوانند امور تاثیرگذارتری نسبت به رقبای شما روی سایتتان انجام دهند.

آنالیز رقبا
ما در وبطور با تکیه بر دانش روز خود و ابزارهایی که در اختیارمان هست رقبای شما رو آنالیز خواهیم کرد، نکات مثبت و منفی، نقاط ضعف و قدرت آنها رو شناسایی خواهیم کرد و این اطلاعات به ما در جهت رشد و پیشرفت شما کمک خواهد کرد.
بهینه سازی کدنویسی
اگر می خواهید از سئوی سایت شما بهترین نتایج حاصل شود حتما باید کلیت و کدهای سایت شما از نظر موتورهای جستجو بهینه باشد، وبطور کدنویس کلی سایت شما را بررسی خواهد کرد و در صورت نیاز به بهترین شکل آنها را بهینه خواهیم کرد
بهینه سازی مطالب
اصلی ترین و تاثرگذارترین بخش سئو، محتوای سایت شماست، ما تمامی مطالب درج شده در سایت شما رو برای کسب رتبه بهتر بهینه می کنیم و همچنین آموزش هایی در اختیارتان قرار می دهیم که بتوانید محتوای خوب و بهینه تولید کنید.
لینک سازی
ما با انجام لینک سازی اعم از درونی و خارجی برای وبسایت شما تلاش خواهیم کرد که وبسایت شما بیشتر و بهتر دیده شود و با قدرتمتد کردن وبسایت شما اعتبار آن را نزد موتور های جستجو بالاتر خواهیم برد.

شروع همکاری با ما و روند آن

بررسی وبسایت شما و رقبا :
بعد از اینکه تصمیم گرفتید به صورت حرفه ای در دنیای انترنت حاضر شوید و فعالیت کنید با ما تماس بگیرید ما نیازها و وبسایت شما و همچنین رقبا و بازار کار شما رو بررسی خواهیم کرد و پس از پایان بررسی طرح کلی روند اجرای سئو روی وبسایت شما و همچنین زمان و هزینه های آن را به شما ارائه خواهیم داد و پس از توافق نسبت به عقد قرارداد اقدام خواهیم کرد.

طرح ریزی پلان استراتژی :

پس از توافق و عقد قرارداد پلن استراتژی سایت شما به مدت 6ماه تا یکسال آینده چیده خواهد شد و تمامی راهکارها و تکنیک های مناسب با سایت شما به صورت پیوسته و مداوم انجام خواهد شد، مطمئنا در طول این زمان الگوریتم گوگل تغییرهایی خواهد کرد و نیاز به تغییراتی پیدا خواهید کرد، ما به شما این تضمین رو میدیم که هزینه اضافی برای هیچکاری از شما دریافت نخواهد شد.

سئوی محتوا و موارد فنی :

حتما می دانید که جدا از مسائل پایه (کدنویسی) محتوای شما مهمترین و تاثیرگذارترین عامل جذب مشتری و بازدیدکننده است، ما روی سئو محتوای شما و رسانه ها تغییرات لازمه رو انجام خواهیم داد و تا پایان قرارداد این روند ادامه خواهد داشت.

مانیتورینگ :

لازم و نیاز رشد کسب و کار شما بررسی و مانیتورینگ به صورت منظم است تا بتوانیم با نتایج بدست آمده ادامه راه را ترسیم کنیم، در طول این دوره مطمئنا جلسات زیادی رو باهم خواهیم داشت تا بتوانیم هرچه بیشتر این بازدیدکنندگان رو به فروش ترغیب کنیم.
مانیتورینگ مداوم وب سایت شما به ما این امکان را می دهد که علاوه بر جلوگیری از افت رتبه وب سایت، سرعت پیشرفت آن به سمت به دست آوردن رتبه های برتر را نیز بیشتر نماییم و شما بتوانید در زمان تعیین شده رتبه مورد نظر را با رعایت نمودن مسائل و مواردی که در جلسات مشترک گفته می شود به دست آورده و درامد فوق العاده ای را برای خود رقم بزنید.

علاقمندان به یادگیری

کسانی که علاقه به یادگیری سئو دارند می توانند در دوره رایگان سئو ودپرس شرکت کنند، خودتان متخصص باشید.

چندتا از کارهایی که می کنیم: